مشاوره برای ثبت نام آزمون تیزهوشان

این انجمن جهت گفتگو پیرامون موارد غیر علمی ایجاد شده است. رعایت تمام قوانین انجمن ها در این بخش نیز لازم می باشد.
موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
fwpn20
اعضای انجمن
اعضای انجمن
پست: 4
تاریخ عضویت: سه شنبه 14 فروردین 1397, 10:41 am

مشاوره برای ثبت نام آزمون تیزهوشان

پست توسط fwpn20 » سه شنبه 14 فروردین 1397, 11:10 am

مشاوره برای ثبت نام آزمون تیزهوشانهمانطور که می دانید دانش آموزان زیادی داوطلب شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان هستند و همین متقاضی زیاد و در عین حال پذیرش کم این مدارس باعث یک آزمون رقابتی بزرگ بین دانش آموزان شده است. جالب است بدانید که تقریبا 10 درصد دانش آموزان شرکت کننده در تمام نقاط کشور، شانس قبولی در آزمون تیزهوشان را دارند. بنابراین بهترین راه قبولی در تیزهوشان بهرمندی از مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان است  که باید توجه داشته باشید که برنامه ریزیتان باید درست باشد و به این صورت که از صبح تا شب به طور مداوم دروس خود را مطالعه کنید ،درست نیست. دلیلش این است که ممکن است یک روز به هر دلیلی نتوانید درس بخوانید، درنتیجه از برنامه عقب می مانید و برنامه ریزیتان کاملا بهم می‌ریزد. برای برنامه ریزی آزمون تیزهوشان  می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید.تمامی داوطلبان باید از تمامی شرایط  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اطلاعات لازم را داشته باشند تا در صورت داشتن این شرایط برای ثبت نام آزمون تیزهوشان 97  اقدام نمایند.زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98آزمون تیزهوشان برای دو مقطع تیزهوشان ششم به هفتم و تیزهوشان نهم به دهم بصورت هماهنگ کشوری برگزار می شود و زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان تنها در پایه نهم به دهم از 28 فروردین آغاز و تا 5 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. که دانش آموزان با وارد کردن مشخصات شخصی و تحصیلی خود ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده و سپس بعد از اعلام زمان، نسبت به پرداخت وجه اینترنتی در مرحله دوم از طریق درگاه بانکی اقدام می کنند. دانش آموزان باید در این تاریخ با دریافت دفترچه ثبت نام تیزهوشان 97 – 98  و مطالعه آن به سایت مربوطه مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.تمامی داوطلبان پس از وارد کردن اطلاعات اولیه ثبت نام ،سامانه یک کد رهگیری می دهد که باید آن را نزد خود نگه دارند.شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 -98ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دارای شرایطی است که داوطلبان تنها در صورت داشتن تمامی شرایط و ضوابط زیر مجاز خواهند بود در این آزمون ثبت نام نمایند.دانش آموزانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در آزمون مدارس تیزهوشان در پایه نهم هستند باید شرایطی که در دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان موجود است و در ادامه توضیح می دهیم داشته باشند که در صورت دارا بودن این شرایط امکان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خواهندداشت.
  • اولین شرط داشتن تابعیت ایرانی ( البته داوطلبان غیر ایرانی نیز با شرایط خاص مجاز به ثبت نام خواهند بود. )
  • اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه ششم ابتدایی
  • کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس نوبت دوم پایە پنجم ابتدایی. با توجه به اینکه مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود، مسئولیت صحت مندرجات در فرم ثبت نام برعهدە ی داوطلب خواهد بود و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در آزمون، شرکت و حتی قبولی داوطلب در آزمون لغو خواهد شد.
زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 - 98آزمون تیزهوشان، 11 خرداد 97 برگزار خواهد شد. تقریبا یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون نیز داوطلبان با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ( استعدادهای درخشان ) می بایست کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود را دریافت نمایند زیرا  همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 برای حضور در آزمون الزامی می باشد زیرا دارای اطلاعات مهم و شخصی داوطلب می باشد آزمون تیزهوشان کاملا به صورت تستی و هماهنگ می باشدتا امکان حضور در جلسه آزمون برای آن ها میسر گردد. نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نیز به احتمال زیاد همچون سال های گذشته اوایل تیر ماه اعلام خواهد شد که از طریق، سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان منتشر خواهد شد. شما دانش آموزان می توانید نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 را در سایت تیزهوشان مشاهده نمایید چنانچه در هنگام مشاهده به مشکلی برخوردید مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.ضریب و تعداد سوال آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 - 98دانش‌آموزان برای اینکه بتوانند به سوالات آزمون نمونه دولتی پاسخ بدهند باید تسلط کافی بر کتاب‌های درسی خود داشته یاشند، این تسلط بر محتوای کتاب‌های درسی بیش از هر چیز نیازمند انتخاب کتاب‌های کمک درسی مناسب است که محتوای کتب درسی را به خوبی برای دانش‌آموزان تشریح کرده باشد. دیگر مورد مهم که به آن اشاره کردیم و لازم است والدین و دانش‌آموزان به آن توجه ویژه داشته باشند، برنامه‌ریزی صحیح برای مطالعه مواد درسی ذکر شده است. نباید این نکته را فراموش کرد که مشاوران تحصیلی که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کنند، می‌توانند در معرفی منابع مناسب و نوشتن یک برنامه مطالعاتی مطلوب برای دانش‌آموزان به آنان کمک کنند که آزمون نمونه دولتی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند..تعداد سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم شامل 90 سوال و زمان در نظرگرفته شده برای این آزمون 100 دقیقه خواهد بود. در جدول زیر منابع، تعداد سوالات و ضرایب  آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم را در اختیارتان قرار داده ایم.منابع آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم 
  • قرآن و معارف اسلامی - 8 سوال - ضریب 2
  • زبان و ادبیات فارسی - 15 سوال - ضریب 2
  • مطالعات اجتماعی (تاریخ ،جغرافیا،مدنی) - 15 سوال - ضریب 1
  • علوم تجربی - 17 سوال - ضریب 2
  • ریاضی - 20 سوال - ضریب 3


موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “گفتگوی آزاد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان