کتابکتاب های فارسی

کتاب الکترونیک عمومی ۱ هنرستان

دانلود رایگان کتاب الکترونیک عمومی ۱ هنرستان به صورت PDF

کتاب الکترونیک عمومی ۱ به ارزش دو واحد درسی تدریس می شود. به منظور استفاده مطلوب از کتاب، توجه کاربران عزیز را به موارد زیر جلب می نماییم: 
  •  فصل اول کتاب شامل مطالب عمومی برق و الکترونیک است. که ممکن است شما با آنها از قبل آشنایی داشته باشند، در هر صورت خواندن این فصل ضروری است و مانند سایر قسمت های کتاب مورد ارزش یابی قرار می گیرد.  قسمت هایی از کتاب برای هنرجویان علاقه مند در نظر گرفته شده است. بهتر است قبل از خواندن کتاب، از استاد محترم درخواست کنید که این قسمت ها را مشخص بفرمائند. از این قسمت ها سؤالات امتحانی طرح نخواهد شد.  هدف از تدریس و خواندن این کتاب، آموزش مفاهیم اساسی و اصول کار قطعات بنیادی الکترونیک می باشد. لذا پرداختن به مباحث ریاضی سنگین و خارج از کتاب ضرورتی ندارد.  به منظور تسهیل در آموزش ، سعی شده است از تصاویر و عکس های جذاب و مرتبط با موضوع، استفاده شود، وجود عکس های مرتبط باعث خواهد شد تا مطالعه کتاب، خسته کننده به نظر نرسد. استفاده از نرم افزار مولتی سیم جهت شبیه سازی مدارها در کتاب توصیه شده است. از شما عزیز تقاضا می کنیم که برای نمایش قطعات، مدارها و نمودارها از این نرم افزار، به کمک استاد محترم، استفاده نمائید. برای این منظور می توانید به کتاب آزمایشگاه مجازی (جلد اول) که برای کتاب های درسی مبانی برق، کتاب الکترونک عمومی ۱، آزمایشگاه اندازه گیری و کارگاه الکترونک مقدماتی تهیه شده است، مراجعه کنید و نقاط ضعف خود را برطرف نمائید. 
  کتاب الکترونیک عمومی ۱ در قالب ۵ فصل و ۱۶۵ صفحه تهیه شده است که در زمینه صنعت و برای رشته های الکترونیک – الکترونیک و مخابرات دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. 

دریافت فایل :

 

دانلود دانلود کتاب الکترونیک عمومی ۱

حجم فایلحجم فایل :۴۵ مگابایت

فرمت فایلفرمت فایل : PDF

تعداد صفحهتعداد صفحه : ۱۶۵ صفحه

توجه:

رمز فایلرمز فایل : www.gselectronic.ir

 

لینک کتاب الکترونیک عمومی ۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا