قطعی سرور دانلود و عدم دسترسی به فایل های سایت

در این قسمت اخبار و اطلاعیه های مهم سایت عنوان می گردد . خواندن این بخش برای تمامی اعضا الزامیست.
موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
admin
مدیر سایت
مدیر سایت
پست: 3
تاریخ عضویت: دو شنبه 15 آبان 1396, 4:53 pm
تشکر کرده: 36 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
تماس:

قطعی سرور دانلود و عدم دسترسی به فایل های سایت

پست توسط admin » دو شنبه 26 تیر 1396, 1:24 am

متاسفانه هاست دانلود وب سایت قطع و کلیه فایل های موجود در سایت به دلیل زیر حذف شدند.

در تاریخ جمعه 23 تیر 96 در ساعت 18:30 سرور دانلود به طور ناگهانی - بدون اخطار و بدون دلیل قطع شد. همکاران شیفت از ابتدا نسبت به اتصال سرور و بررسی سرور اقدام نمودند اما بی نتیجه بود - این اقدامات و تماس های متعدد با دیتاسنتر - دسترسی های مستقیم و ... تا اینکه در اخر متوجه شدند تمامی هارد ها بدون اطلاعات هستند ، این مورد که بسیار عجیب بود ، باز هم با دیتاسنتر مطرح شد و در اخر تحت درخواست های زیاد فنی و ... دیتاسنتر اطلاع داد که هارد های سرور توسط دادستان آلمان مصادر شده است.
این خبر برای ما بسیار هولناک بود ... به این دلیل که در صورت سوختن هارد سرور حداقل بخش کوچکی از کاربران دچار ضرر و زیان می شوند اما در اینجا تمام کاربران ما - خود ما دچار ضرر و زیان سنگینی شده ایم که اثرات آن بسیار هولناک است. این اتفاق در آلمان مسبوق به سابقه بوده است و این بار گریبان پردیس هاستینگ را نیز گرفت. نکته بسیار زشت ماجرا مخفی کاری موضوع و عدم اطلاع رسانی بوده است.
در حال حاضر با همکاران و دوستان خارج کشور تماس گرفته ایم تا امکان بررسی موضوع برایمان فراهم شود. با توجه به تعطیلات اخر هفته تا دوشنبه عملا اقدام خاصی قابل انجام نیست. با توجه به اینکه ممکن است هارد ها قابل بازگشت باشند نیز مجبوریم صبر کنیم تا یک نتیجه اولیه در روزهای آینده نسبت به این موضوع داشته باشیم. چون اگر بخواهیم سرور را راه اندازی کنیم و بعدا دوباره هارد ها بازگردانده شوند در نتیجه امکان اتصال هارد ها ممکن نخواهد بود.
همان طور که بارها گفته ایم هاست دانلود به دلیل حجم بالا دارای بک آپ نیست ، از طرفی احتمال بازگشت هارد اگرچه دور از ذهن نیست ، ولی ممکن است شدنی نباشد. بنابراین کاربرانی که بک آپ نداشته اند حتما دچار ضرر و زیان خواهند شد. ضرر و زیان کاربران ، به طور مستقیم ضرر و زیان ما خواهد بود و این موضوع بسیار سختی است ، اما بهرحال این اتفاق افتاده . وقتی دیتاسنتر که در کشورش این اتفاق برایشان قابل مدیریت نیست ، از ما توقعی نیست.
با توجه به این نکات فعلا در تلاشیم برخی بک آپ های مربوط به سایت های کم حجم روی این سرور را ریستور کنیم و از طرفی اگر تا دوشنبه امیدی دال بر بازگشت هارد ها پیدا نشد مجددا سرور ها را راه اندازی کنیم. عزیزانی هم که سریعا سرور لازم داشته باشند می توانیم با همان هزینه هاست دانلود - نهایتا با کمی اختلاف - سرور مجازی با کیفیت مناسب در اختیارشان قرار دهیم.
ما ابعاد این فاجعه را کاملا درک می کنیم چون خود ما بیشترین متضرر این ماجرا هستیم ، تلاش می کنیم با ارائه تخفیف و ... تا حدی که ممکن باشد کمی برای عزیزان باشیم اما از نظر مسئولیت ، مسئولیتی در این مورد متوجه ما نیست . چون همانطور که اعلام شده هاست دانلود دارای بک آپ رایگان نیست.
با کمی تلاش و حوصله امکان بازیابی فایل ها برای بسیاری از کاربران ممکن خواهد بود. اگرچه بسیاری از کاربران دارای فهم بالایی هستند ولی برخی کاربران که شنیدن این خبر بد آنها را احساسی می کند و شاید برخوردهای ناشایستی کنند ، خدمت این عزیزان عرض می کنیم که اتفاقات و پیشامدهای بد جزو جدانشدنی زندگی بشری است. و بهترین کار دوراندیشی برای این مشکلات است که همان داشتن بک آپ است.
تمام تلاش خود را برای بازگردندان هارد ها به کار خواهیم گرفت اما تضمینی برای این مورد وجود ندارد ...

متن دیتاسنتر :

Dear Client,

We have examined the situation and we have to inform you that the hard disks were confiscated by the public prosecutor.

Please contact the "Staatsanwaltschaft Zwickau" with the following file number Az: X-A-B-C -2017-0016723872

Please understand that we have no further information.

Mit freundlichen Grüßen / Kind regards

Daniel Günther</pre>


موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “اطلاعیه ها و اخبار سایت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان